Upravujeme vodu!

Úprava vody je v našej DNA. Máme dlhoročné skúsenosti s vývojom a výrobou zariadení na úpravu vody s dlhou životnosťou, vysokou prevádzkovou spoľahlivosťou a nízkymi prevádzkovými nákladmi. Úprava vody od roku 1936.

Čím sa odlišujeme

Novinky
 

Nepretržitý vysoký prietok s triplexným zmäkčovačom

12. 08. 2021

Nepretržitý vysoký prietok s triplexným zmäkčovačom

Odteraz je od EUROWATER k dispozícii aj triplexná verzia zmäkčovača vody. Nový triplexný zmäkčovač SMP, zásobujúci prietokom vody až do 60 m3/h, je vhodný pre kritické aplikácie.

Čítať viac

Grundfos pokračuje v akvizícii spoločnosti EUROWATER

15. 06. 2020

Grundfos pokračuje v akvizícii spoločnosti EUROWATER

Spoločnosť Grundfos uzavrela zmluvu o kúpe spoločnosti EUROWATER. Ide o dôležitý míľnik v neustálom úsilí spoločnosti o priekopnícke riešenia tvárou v tvár globálnym výzvam v oblasti vody.

Čítať viac

Predmestie NYE je nové inteligentné mesto príjemné na život.

27. 05. 2020

Predmestie NYE je nové inteligentné mesto príjemné na život.

EUROWATER zabezpečuje úpravu vody pre nové mesto NYE, kde opätovné využitie dažďovej vody znižuje dopyt po podzemnej vode

Čítať viac

Od podzemnej vody k ultračistej vode

Ponúkame vám riešenia na úpravu vody, ktoré vám zabezpečia bezpečný denný prísun požadovanej kvality a množstva vody - pitnej vody, zmäkčenej vody, demineralizovanej vody a ultračistej vody.

Pozrite si vlastnosti vody

Šetrite vodu a energie

K úprave vody je potreba voda! Vyvinuli sme špičkové riešenia úpravy vody, ktorá obnáša minimálnu spotrebu zdrojov a majú zanedbateľný vplyv na životné prostredie. Nové a efektívne technológie umožňujú znížiť spotrebu vody a energie vášho zariadenia na úpravu vody a až 90 % vody recyklovať.

Objavte nové spôsoby šetrenia vody

Spoznajte nás lepšie

Úprava vody, ktorá presahuje hranice

Sme globálni, ale aj lokálni. Vďaka miestnym predajným a servisným pobočkám EUROWATER po celej Európe sme schopní vybaviť miestne colné, jazykové a právne otázky. Naše know-how v oblasti úpravy vody však presahuje hranice, čo z nás robí jedného z popredných dodávateľov zariadení na úpravu vody v Európe.

Nájdite miestnu predajnú a servisnú pobočku

4

výrobné pobočky

23

miestnych zastúpení v Európe

21

distribútorov vo svete

432

zamestnancov

keyboard_arrow_up