Názov pozície // 10.8.2023

Servisný a montážny technik pre zariadenia na úpravu vody

EUROWATER, spol. s r.o.

Miesto práce

Slovensko (práca vyžaduje cestovanie).

pin-1

Druh pracovného pomeru

Plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť.

time-clock-circle-1

Termín nástupu

Čo najskôr.

calendar-1

Mzdové podmienky (brutto)

1 300 EUR/mesiac.
Výsledná mzda bude dohodnutá na základe skúseností a zručností uchádzača.

currency-euro-circle

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, kompetencie a zodpovednosti

Naša práca je o tom pre život najdôležitejšom, čo máme, o vode. Náš technik preto pracuje v tíme, ktorý pomáha svetu šetriť vodu pre ďalšie generácie a svojou prácou podporuje hodnotu udržateľnosti.

Najdôležitejšie činnosti, do ktorých budeš zapojený

- servis a montáž zariadení na úpravu vody,
- montáž nosných konštrukcií,
- montáž čerpadiel, elektrorozvodov,
- montáž a servis našich riadiacich systémov,
- servis filtrov a čerpadiel na úpravu vody.

Zamestnanecké výhody, benefity

O našich zamestnancov sa staráme, sú pre nás dôležití a aj preto sa snažíme spríjemniť im ich pracovné prostredie mnohými výhodami.

Výber z tých najzaujímavejších

- servisné vozidlo vo vysokom štandarde aj na súkromné účely,
- stravné v hodnote 7,30 € preplatené zamestnávateľom,
- ústretový, skúsený kolektív s rodinnou atmosférou a vedením firmy,
- dostatočný čas na prípravu a podpora pre dosiahnutie očakávaného výkonu a kvality,
​- perspektívna práca s možnosťou dynamického rastu,
- motivujúce platové ohodnotenie.

Vedeli by sme pokračovať ďalej, ale ostatné benefity a výhody predstavíme na osobnom pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme všetkých záujemcov. S vybranými kandidátmi budeme komunikovať priamo.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

- stredoškolské bez maturity,
- stredoškolské s maturitou,
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie.

Vzdelanie v odbore

elektro/strojár/inštalatér.

Vodičský preukaz

skupiny B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Uvítame Tvoju prax v odbore, prípadne znalosti elektrotechniky, tlakových alebo potrubných systémov.
Podmienkou je vodičský preukaz skupiny B a ochota cestovať na výkon práce u našich zákazníkov.
Mať technického ducha a nezľaknúť sa zodpovednosti za dobre odvedenú prácu.

Aktuálna potreba

Obsadzujeme aspoň troch pracovníkov, po jednom pre západné, stredné a východné Slovensko.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika

V spoločnosti EUROWATER vyvíjame a vyrábame spoľahlivé zariadenia na úpravu vody už od roku 1936. Naše úpravne sú založené na princípoch kvality, dlhej životnosti a minimálnej potreby údržby.
Vďaka širokému sortimentu výrobkov, dlhoročným skúsenostiam a technickému know-how môžeme dodať kompletné riešenia pre širokú škálu priemyselných odvetví a rôznych oblastí uplatnenia vrátane kotlovej vody, procesnej vody, chladiacej vody, oplachovej vody a pitnej vody.

Naša DNA

Riešenia na úpravu vody musia poskytovať bezpečný denný prísun požadovanej kvality a množstva vody a zároveň vyžadovať čo najmenšiu spotrebu zdrojov s minimálnym dopadom na životné prostredie. Pri každom kroku, ktorý podnikneme, je práve toto presvedčenie našim hlavným princípom.

Viac o nás sa dozvieš tu na www.eurowater.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Ševeček

keyboard_arrow_up