Pracovní pozice// 19.01.2022

Servisní a montážní technik zařízení na úpravu vody

NÁPLŇ PRÁCE, PRAVOMOCI A ZODPOVĚDNOSTI

Montáž:
zařízení na úpravu vody
potrubí, čerpadel, elektrorozvodů
nosných konstrukcí
řídících systémů

Servis:
filtrů, čerpadel
PLC řídících systémů

Místo výkonu práce: Kladno, Severozápadní Čechy

Druh pracovního poměru: pracovní smlouva, plný úvazek

Termín nástupu: dohodou

Nabízený plat: dohodou

POŽADAVKY

Vzdělání a znalosti:

Vzdělání: středoškolské bez maturity/ s maturitou,
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Obor: technický obor elektro, strojní, instalatérství
Řidičský průkaz: typ B
Praxe: min. 2 roky

Zkušenosti a dovednosti:

samostatnost
technické myšlení
organizační, komunikační a prezentační dovednosti
zodpovědnost
schopnost a ochotu vzdělávat se
trvalý pobyt ve vzdálenosti do 20 km od Kladna, jinak je doprava do zaměstnání neefektivní
prvních 6 měsíců v době zaškolení je přes pracovní týden působiště v Kolíně

Chceme Vás informovat, že měříme výkony a podle nich odměňujeme. Možná se to nezdá, ale takovou práci nemusí každý zvládnout.

NABÍZÍME

Výhodou je:
Naši technici jsou personální základnou pro vyšší managerské pozice. Pokud máte ambice a schopnosti, kariérní růst je ve Vašich rukách. Můžete patřit mezi 5 % zaměstnanců s nejvyššími mzdami ve svém oboru, můžete mít servisní vozidlo v nejvyšším standardu.

Zaměstnanecké výhody, benefity:
budou upřesněny během pohovoru
nástroje potřebné k výkonu práce (auto, mobilní tlf)
atraktivní samostatná práce
perspektivní práce v dynamickém průmyslové prostředí
přiměřený čas na přípravu k plnohodnotnému výkonu
motivující platové ohodnocení
zázemí stabilní mezinárodní společnosti
servisní vozidlo v tom nejvyšším standardu

Informace o výběrovém řízení

Výběrové řízení pro všechny regiony se bude konat v sídle společnosti v Kolíně...

Hledáme Vás!

pokud jste osoba s ambicemi a baví vás práce, kterou pomáháte velkému množství lidí, můžete nás kontaktovat.

Máte zájem pracovat v týmu, který pomáhá světu šetřit vodu pro další generace a podpořit svojí prací hodnotu udržitelnosti života na planetě Zemi?

Kontaktní osoba: Svatava Erbenová
Telefon: 321727745

keyboard_arrow_up