Pracovní pozice // 19.01.2022

Obchodník - technolog úpravy vody

NÁPLŇ POZICE

Zodpovědnost za navazování a rozvoj obchodních vztahů s klienty napříč segmenty průmyslu.

Obor: Prodej a obchod

Profese: Obchodní referent

Místo pracoviště: Ovčárecká 499, Kolín, Sendražice

ÚKOLY

Obchod:
Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
Analýzy zadání klientů, návrhy technologických postupů, zpracování nabídek.
Obchodní jednání a uzavírání obchodních případů.

Marketing:
Analýzy cílových skupin.
Zajištění účasti na veletrzích a seminářích.
Příprava prezentací a obchodně technických dokumentů.

POŽADAVKY

Vzdělání a znalosti:

vysokoškolské vzdělání v příbuzném technickém oboru
anglický jazyk aktivně slovem a písmem,
práce s PC (MS Office, Internet, informační systém)
řidičský průkaz skupina B,

Zkušenosti a dovednosti:

Obchodní dovednosti, orientace na cíl.

Zkušenosti v oboru vodárenství, znalost procesů v investiční výstavbě.

Obecný přehled o chemii a technologii vody.

Technické myšlení, komunikační, prezentační a organizační schopnosti.

Zodpovědnost, samostatnost, kreativita.

NABÍZÍME

Atraktivní samostatnou práci v respektované mezinárodní společnosti.

Stabilní pracovní zázemí, motivující platové ohodnocení, služební vozidlo.

Odborné školení v rámci mezinárodního vzdělávacího systému naší společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity:
široká paleta
budou upřesněné na osobním pohovoru

TERMÍN NÁSTUPU: ihned - podle dohody

Hledáme Vás!

pokud jste osoba s ambicemi a baví vás práce, kterou pomáháte velkému množství lidí, můžete nás kontaktovat.

Máte zájem pracovat v týmu, který pomáhá světu šetřit vodu pro další generace a podpořit svojí prací hodnotu udržitelnosti života na planetě Zemi?

Kontaktní osoba: Svatava Erbenová
Telefon: 321727745

keyboard_arrow_up